عکس از طلوع نیوز
عبدرب رسول سیاف روز شنبه درمیلان هواداران اش درولایت قندهار گفته است که اگر وی در انتخابات پیروز شود، روند گفتگو های صلح را سرعت می بخشد.


    مطلب مرتبط

   
۱   عــدالت قربانیِ مصلـحت افشـای سنـد تا به کـی؟

۲   فـرجـامِ انتـخابات گزینه‌ها و پیـامدها

۳   متهم شدن محمد کریم خلیلی به مهندسی انتخابات از سوی دسته انتخاباتی عبدالله عبدالله

موضوعات مرتبط

انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۳

این نامزد ریاست جمهوری با آنکه بر موضع پیشین اش در باره هراس افگنان تاکید کرد، اما گفت که  گفتگوهای صلح در صدر برنامه هایش جا دارد. آقای سیاف افزود که  تیم وی صلح دوست است و روند گفتگوهای صلح را سرعت خواهد بخشید.

عبدرب رسول سیاف گفت:« قسمیکه ما در تخریب کاری موقف ما روشن است، همین قدر ما از روند گفتگوهای صلح پیشتیبانی می کنیم و بیاید به روند صلح یک جا شوید.»

آقای سیاف درگوشه از سخنرانی اش بر روابط خارجی اش روشنی انداخت و گفت که اگر وی در انتخابات پیروز شود روابط خوبی با کشور های منطقه و جهان خواهد داشت.

عبدرب رسول سیاف اضافه کرد:« من به شما اطمینان می دهیم که روابط ما با جهان از همه خوبتر خواهد بود وما روابط خارجی ما جا داده شده است تا روابط خوبی با جهان داشته باشیم ومن از همین مایک بر تمامی مخالفان مسلح دولت صدا میزند که بیایند به روند صلح یک جا شوند.»

این نامزد ریاست جمهوری نقش مردم را در شفافیت انتخابات مهم دانست واز تمامی مردم خواست تا در انتخابات به گونه گسترده شرکت کنند.اخبار بیشتر از ولابت قندهار
   
۱ حمله به دفتر والی و قوماندانی امنیه قندهار با کشته شدن ‍۱۹ مهاجم پایان یافت
۲ درگیری نیروهای امنیتی با مهاجمان مسلح در شهرکندهار پایان یافت
۳ اوراق راى دهى در يک مرکز کندهار تمام شده است

موضوعات مرتبط

قندهار