- سرویس خبررسانی آریانانت 
Friday, 18 Sep, 2020 - 12:20   امروز  جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹ - ساعت به وقت کابل ۱۲:۲۰بخش ها:

     
اخبار هفته
مقالات
اخبار
مطالب جالب
آرشیف اخبار
جستجو
همکاران قلمی
شخصیت‌ها
معرفی کتاب
شعر
قوانین
لینکستان
فال حافظ
ارسال مطالب
تماس با ما
درباره ما

سال تأسیس  :١٣٨٣

مؤسس و مدیر مسؤل : جمشید شفق
پالیسی نشراتی:

 سرویس خبررسانی آریانانت  یک رسانهً آزاد و غیر وابسته به هیچ گروه سیاسی ویا نظامیً داخلی وخارجی میباشد که به منظور پخش افکار آزادی خواهانه پا به عرصهً وجود گذاشته است. هدف اصلی سرویس خبررسانی آریانانت را فراهم نمودن یک سکوی آزاد و بدون سانسور برای بحث وتبادل نظر روی مسایل سیاسی، اجتماعی، تاریخی و فرهنگی افغانستان تشکیل میدهد.

سرویس خبررسانی آریانانت انعکاس دهندۀ نظرات همگی بدون در نظرداشت وابستگی های اندیشوی، سیاسی، نژادی، منطقوی، ویا قبیلوی است که بدون هیچگونه تعصب و کوتاه نظری به نشر مقالات، گفتنی ها، ناگفتنی ها، درد دلها، حکایت های شیرین وتلخ شما میپردازد. سرویس خبررسانی آریانانت با بکارگیری آخرین تکنالوژی های انترنتی شما را گام به گام درین انقلاب معلوماتی شریک ساخته و امیدوار است که به یک مرجع مستقل معلوماتی تبدیل گردد.


شرایط استفاده از سایت آریانانت:

در نوشته خود، رعايت ادب، حسن سليقه و تناسب با موضوع را بکنيد.
لطفاً:

- از اظهار نظرهای افترا آميز خودداری کنيد. اظهار نظر افترا آميز، اظهار نظری است که به اعتبار اشخاص حقيقی و حقوقی لطمه وارد کند. اگر از چنين اظهار نظری استفاده شود، شما مسئول خسارات و هزينه های مربوطه خواهيد بود.

- افراد را به ارتکاب جرم تحريک نکنيد. که ترغيب تنفر نژادی از آن جمله است.

- از شکستن منع وضع شده توسط دادگاه خودداری کنيد. (مثلا نام بردن از بعضی افراد يا حدس و گمان درباره محل اقامت آنها در صورتی که دادگاه افشای اين موارد را منع کرده باشد).

- از فرستادن مطالبی که کپی کرده ايد خودداری کنيد. مطالبی را که از ديگران کپی کرده ايد و صاحب حقوق مولف آنها نيستيد، نفرستيد.

- از فرستادن مطالب: غيرقانونی، آزارنده، افترا آميز، توهين آميز، تهديدآميز، مضر، نامودبانه، ضدمذهبی و مطالب با جهتگيری جنسی يا برخورنده از نظر نژادی خودداری کنيد.

- از فرستادن مطالب متعدد برای يک موضوع بحث خودداری کنيد تا ما بتوانيم نظرات شمار بيشتری از مخاطلبان را منتشر کنيم. شرکت کنندگان بايد تعداد مطالبی را که درباره هر بحث می فرستند در حد مسئولانه ای نگاه دارند. فرستادن مطالب متعدد توسط يک يا چند نفر ممکن است ديگر علاقمندان را از نظر دادن منصرف کند.

هرچند که بعيد است زيرپا گذاشتن يکی از مقررات زير شما را به دادگاه بکشاند، با اين حال اين مقررات برای ايمنی خود شما و ديگران و پرهيز از آزردن افراد، مهم است. زير پا گذاشتن اين مقررات ممکن است موجب تعليق عضويت شما شود.

- دشنام ندهيد. افرادی از سنين مختلف "صدای شما" را می خوانند يا برای آن مطلب می نويسند. لطفا از به کار بردن الفاظ زشت و ناسزا که ممکن است ديگران را بيازارد خودداری کنيد.

- از فرستادن پيامهای مزاحمت آميز و ارسال سيل آسای پيامها خودداری کنيد. يک پيام را دوبار نفرستيد و از ارسال پيامهای مشابه خودداری کنيد.

- افشای اطلاعات شخصی خودتان يا هر شخص ديگری پذيرفتنی نيست. (به عنوان مثال: نشانی منزل يا محل کار يا محل تحصيل، شماره تلفن، آدرس پست الکترونيکی) اين برای ايمنی خود شما و افراد ديگری است که از اين خدمات استفاده می کنند.

- مطالب نامربوط ننويسيد. صدای شما درباره موضوعات خاص روز است. نوشته های نامربوط ارزش بحث را پائين می آورند و بنابر اين ممکن است حذف شوند.

- از تبليغات بازرگانی، تبليغ محصولات و خدمات و ارائه نشانی اينترنتی (يوآرال) خودداری کنيد. اگر وبسايت ارزشمندی را سراغ داريد؛ لطقاً از طريق لينک "تماس با ما" باخبر کنيد.

- تنها به زبان فارسی , پشتو مطلب بفرستيد. پيام هايی که به زبانی غير از فارسی و پشتو باشند حذف خواهند شد.

- جعل هويت ممنوع است. خود را به جای ديگری (از جمله اعضا) جا زدن پذيرفته نيست.

- از نام کاربری نامناسب استفاده نکنيد (مبتذل، برخورنده و غيره) .

حقوق مولف و قانون

حقوق مولف در مورد پيام ها، مقالات و تصاويری که ارسال می کنيد در انحصار شماست. اما (با ارسال اين موارد) شما همچنين موافقت کرده ايد که حقوق و جواز دائم، بدون دستمزد، غيرانحصاری و قابل انتقال برای استفاده، باز توليد، تعديل، انتشار، ترجمه، ايجاد آثار اقنباسی از راه پخش، اجرا، ارائه، و استفاده از کليه حقوق مولف و حقوق تبليغات را در مورد اين آثار در سراسر جهان و\يا ادغام آنها در آثار ديگر از طريق هر وسيله ارتباطی که در حال حاضر شناخته شده يا در آينده ايجاد خواهد شد در تمام مدتی که حقوق موجود در چنين محتوايی وجود دارد، در مطابقت با محدوديت های حريم خصوصی موجود در سياست های سرویس خبررسانی آریانانت در مورد رعايت حريم خصوصی، به سرویس خبررسانی آریانانت   واگذار می کنيد.
اگر نمی خواهيد اين حقوق را به آریانا نت واگذار کنيد، پيشنهاد می کنيم از ارسال مطالب خود به اين وبسايت خودداری کنيد.

با ارسال مطالب خود به اين وبسايت، شما همچنين گواهی می کنيد که اين مطالب:

کار شما هستند و اينکه شما اجازه ارائه آنها را به بآریانا نت، برای استفاده در همه موارد ذکر شده در بالا، داده ايد.
افتراآميز نيستند
از هيچ قانونی تخلف نمی کنند

شما همچنين قبول می کنيد که متعهد به بازپرداخت کليه مخارج حقوقی، خسارات و ساير هزينه هايی که در نتيجه تخلف شما از موارد بالا برای آریانانت پيش آيد باشيد.

شما همچنين موافقت می کنيد که از همه حقوق معنوی موجود در مطالب خود به منظور تسليم آن و انتشار آن در وبسايت آریانانت و ساير استفاده هايی که در بالا آمده چشم پوشی کنيد.

شما حق ارسال هيچگونه محتوای افترا آميز يا غيرقانونی از هر نوع که باشد را نداريد. اين شامل نوشتار، طرح، ويديو، و\يا صدا نيز می شود. ارسال يک پيام به منظور ارتکاب يا حمايت از عملی غير قانونی نيز اکيداً ممنوع است.

شما اجازه استفاده بدون ذکر ماخذ يا تجاوز به حقوق شخص سوم را که شامل حق تاليف، علامت بازرگانی، رموز بازرگانی، حريم خصوصی، حريم شخصی، يا حقوق مالکيت می شود، نداريد.

اگر تناقضی بين اين شرايط و مقررات و\يا شرايط تعيين شده درارتباط با محتوای مشخصی در جايی ديگر از اين وبسايت آمده وجود دارد، شرايط اخير حاکم خواهند بود.

اگر کمتر از ١٦ سال داريد

صدای شما از همه گروه های سنی دعوت می کند که مطالب اين وبسايت را بخوانند و از آن استفاده کنند، اما، به منظور حفاظت از کودکان، افراد کمتر از ١٦ سال به عضويت پذيرفته نخواهند شد. آنها می توانند نظريات خود را برای ما ارسال دارند و مجريان آریانانت اين نظريات را پيش از انتشار بر روی وبسايت خواهند خواند.

مقررات انضباطی

در صورتی که شما مقررات صفحه را رعايت نکنيد، در اکثر موارد روش های زير اجرا خواهد شد. لطفاً توجه داشته باشيد که آریانانت به صلاحديد و برای خود حق باطل کردن آنی عضويت ها را محفوظ می دارد ( به عنوان مثال، درصورتی که مواردی مانند اعمال مجرمانه يا آزار شخصی کارمندان صورت گيرد):

افراد متخلف برای اولين قانون شکنی اخطار رسمی دريافت خواهند کرد.
بعد از دومين و سومين مورد، هر بار عضويت آنها به مدت شش ساعت مسدود خواهد شد.
چهارمين مورد تکرار خطا موجب لغو عضويت برای هميشه می شود.

در هر يک از اين موارد، يک اخطار و يا آگهی لغو عضويت، حاوی شرح ماهيت تخلف، به آدرس پست الکترونيکی که در اطلاعات مربوط به شخص آمده، فرستاده خواهد شد. بازگشت به وبسايت و ثبت عضويت ديگری در دوره ای که عضويت اولی مسدود شده، جرم ديگری محسوب می شود و موجب لغو دائمی عضويت خواهد شد.

آریانانت حق حذف هر گونه نوشته ای را در هر زمان و به هر دليلی برای خود محفوظ داشته، هيچگونه وظيفه ای در قبال انتشار کارهای ارسال شده ندارد.
 

 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام سرویس خبررسانی آریانانت  آزاد است صفحه اصلی بخش ها موسیقی تماس با ما مقالات سرخط اخبار

مقدار زمان ايجاد صفحه: 0.043 ثانيه